Keresés

Aktív témák

  • azozo

    senior tag

    válasz ORCA58 #41395 üzenetére

    Régota figyelem a fezt a forumot látom néznek titeket ;)
    Leghet hogy én is ott fogok vásárolni ?
    egy Samsung b650-est

    Digitalko

    Miért érdemes tőlünk vásárolni? Azért, mert...
    2009. január 11.

    1. Munkatársaink folyamatosan figyelik a piacot, és ha szükséges azonnal változtatnak a termékek árain, hogy tartósan a legkedvezőbb kínálatot biztosítsuk vevőinknek.

    2. Minden termékünkhöz magyarországi márkaszerviz hátteret biztosítunk.

    3. Ajándékok sokasága: számos termékünkhöz 1.3-as aranyozott hdmi kábelt és/vagy 5.000Ft, 10.000Ft értékű vásárlási utalványokat adunk ajándékba.

    4. Kiemelt akciók: folyamatos akcióink mellett időként promóció jelleggel, nagy kedvezménnyel kínálunk készülékeket a készlet erejéig.

    5. Csaknem minden termékünket ingyenesen házhoz szállítjuk az ország egész területén akár 24 órán belül! Budapest területén az időben leadott rendelések 4 órán belül otthonában lehetnek.

    6. Biztonságos házhoz szállítás: a vásárlónak fizetés előtt lehetősége van a csomag átvizsgálására, meggyőződve arról, hogy sértetlenül és hiánytalanul az érkezett amit megrendelt.

    7. Árgaranciánk keretében garantáljuk a megrendelt termékek vételárát, sőt az időközbeni árcsökkenéseket automatikusan jóváírjuk megrendelőinknek.

    8. Nem szükséges folyamatosan figyelnie az árakat, az árcsökkenés értesítővel e-mailben értesítjük, ha a kiszemelt termék ára az Ön által megadott szintre csökken.

    9. Naprakész termékpaletta, számos újdonságot már a megjelenése előtt részletes műszaki leírással és termékfotókkal közzéteszünk oldalunkon, és előrendelés formájában elsőként szállítjuk megrendelőinknek.

    10. Gyorsan, egyszerűen, regisztráció nélkül rendelhet.

    11. A vásárlók kérdéseire szakemberek válaszolnak telefonon, e-mailben, illetve online Skype és MSN kapcsolat formájában.

    12. Tartalmas információk: a legérdekesebb és legújabb cikkeket publikáljuk oldalunkon, hogy az érdeklődő minél jobban tájékozódhasson, és egy helyen megtaláljon mindent, ami az adott témakörben érdekli.

  • azozo

    senior tag

    válasz woodpaul #41605 üzenetére

    Szerintem Debreceni a digitalko ;)

    Digitalko garanciára én is kiváncsi vagyok.Bár irták most már hogy az átvátelnél megnézheted...
    MEg aki ott vett az jót kapott -e ;)

    40-es b650 samsungot szeretnék ...

    Remélem van még .... :P

  • azozo

    senior tag

    Itt vanak a különbséget a samsungokról szépen összefoglalva

    http://www.digitalko.hu/hir.php?id=42&cikk_uj

  • azozo

    senior tag

    válasz guriga1234 #41652 üzenetére

    Akkor nem megy monitorként Kár : (

    Mert a Szgép a másik szobába van kb 8 méter.igy egy hosszú (Geforce 7600GS ) dvi -hdmi kábel vagy sima monitor kábel kell majd :F ű

    LAN-on lejátszaná gondolom,de akkor a TV csak a saját kodekkekkel dekódolja igy dts-es mkv lejátszása nem lehetséges lenne :( .
    Gondolom DLNA is ugyanez!?

    Jól gondolom ??????????

Aktív témák