Keresés

Aktív témák

  • Benyó85

    csendes tag

    Sziasztok!

    LCD TV vásárlás előtt állok én is, elsősorban játék (XBOX 360) célra venném, de azért DVD filmeket, meg néhanapján még azért TV adást is néznék rajta (főleg focimeccseket, természetfilmeket) Pár napja már olvasgatom a fórumot, sok hasznos dolgot találtam eddig, ki is néztem már az eddigi tanácsok alapján egy SAMSUNG LE32S81-et.

    A képek amiket a TV teljesítményéről neten találtam eddig elég meggyőzőnek bizonyultak (nemcsak a hivatalos reklám anyagokat bújtam át, találtam már tulajdonosok által készített fotót, sőt videót is). Örültem, hogy mint teljesen laikus megtaláltam a lehetőségeimhez leginkább passzoló TV-t, gondoltam ma megnézem működés közben is az albérletem leendő új lakóját.

    Becammogtam a Westendbe a Samsung kereskedésbe, és meg is találtam ezt a típust. Szép képe volt, de korántsem volt olyan éles mint amire számítottam. Gondoltam benézek a MediaMarktba is, hátha ott a többi Tv között lesz már valami viszonyítási alapom. Amivel viszont ott szembesültem eléggé lelombozott.

    A többi TV-hez képest lényegesebben gyengébb volt a minősége, és nem is felsőbbkategúriás gépek közé volt rakva, a többsége ugyanabban az árban volt. Én SAMSUNGOT meg LG-t tudok a kereskedelmi árnál kicsit kedvezőbb áron szerezni, ezért ragaszkodnék ehhez a típushoz.

    Tudom hogy a Móáunika show nem tündüköl a ezeken az LCD tévéken, de a bemutatóteremben természetfilmeket adtak, és mindegyiken ugyanaz az adás ment. Van valami tippetek esetleg hogy mitől lehetett kevésbé éles a képe mint a többinek, vagy sikerült kapásból ennyire mellényúlnom?

    Köszi előre is a válaszokat!
    Üdv: Benyó

  • Benyó85

    csendes tag

    Nagyon remélem, hogy valóban csak a beállítások lehettek jócskán megkavarva az áruházban, és otthon "élesben" jobban teljesít majd a kicsike. Valakinek van konkrét tapasztalata amúgy a Samsungnak ezzel a típusával (LE 32S81)? Eddig csak viszonylag jókat hallottam róla, játékkonzolokhoz is ajánlátták ebben az árban ezt a típust. Szeretném, ha az XBOX 360-om, meg a DVD filmek szépen muzsikálnának majd rajta, akinek esetleg van tapasztalalata ezzel a TV-vel kapcsolatban, annak szívesen olvasnám a véleményét (lehetőleg pozitívat :B)

  • Benyó85

    csendes tag

    válasz Alex91 #10570 üzenetére

    Belépő kategória vagy sem, mást jelenleg a fizetésemből nagyon nem tudok megengedni, (bár egy két és fél méteres LG-n azárt erősen elgondolkodtam tegnap a boltban...) Valakinek van esetleg konkrét tapasztalata a Samsungank az LE32S18-asával, vagy mindenki csak az R-es típus lázában ég?

  • Benyó85

    csendes tag

    válasz Cifu #10577 üzenetére

    Köszönöm a tanácsot Cifu, munkahelyemen ebédidő alatt volt is egy kis időm, így meg tudtam neten nézni az általad ajánlott LG-ket.

    Beütött azonban egy váratlan fordulat, a kollégám aki gyakorlatilag ellátja az egész céget műszaki cikkekkel végül tud szerezni nekem egy Samsung LE32R87-ast jóval bolti ár alatt, így végül úgy néz ki mégis Samsung márkájú lesz az első LCD tévém :B

    Na, ha majd ha az üzlet megköttetett megírom a tapasztalatokat, kösz mégegyszer az infókat!

Aktív témák