Keresés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Rick4 #2020 üzenetére

    A képernyő bal szélétől kb. 3-4 centire egy pixeloszlop teljes magasságában meghülyült, a háttér fényességétől függően sötétebb vagy világosabb, mint kellene, és így kiugrik a környezetéből. Annyira persze nem feltünő normális nézési távolságból (3-4 méter), de mivel monitornak használom, ezért egyből kiszurtam, és őszintén szólva nemkicsit zavarónak találom. Hétfőn telefonaltam az LG ügyfélszolgálatának, szerdán este jöttek a Videoton szervízből, hogy elvigyék (ha jól sejtem nem is voltak valódi TV szerelők, csak a javításra szánt készülékek oda és visszaszállítása volt a dolga a két srácnak, aki kint volt). Tegnap dél körül hívtak a szervízből, hogy mégis mi is a problémája a TV-nek (ezen mondjuk kicsit meglepődtem, mivel egyszer az LG ügyfélszolgálatnak mondtam el, egyszer pedig fel is írtuk a szervízpapírra, de végülis felületes pillantásra tényleg nem túl feltűnő). Azóta pedig várok. Sajnos túl sok jóra nem, mert alkatrész erősen valószínűtlen, hogy helyben van nekik, tehát bármiféle javítás lesz, az alkatrészt vagy Budapestről, rosszabb esetben (ha Bp.-en sincs raktárban az LG-nél) pedig külföldről kell megrendelni hozzá. Ez pedig máris legalább egy, de inkább több hetes bentlakást jelent. :(

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák