Keresés

Aktív témák

  • Vincentko

    tag

    válasz komijoci #33805 üzenetére

    "Kedves" komijoci!

    Felháborító amit írsz! Egyszerűen nem is találok szavakat, hogy most erre mit mondjak! Próbáljuk pontokba szedni.

    1. "Nem működik" De, igen működik! Egyetlen opciója nem megy a játéknak, ha jól rémlik amit említettél, akkor az online része nem akar csatlakozni. Ez Uplay-es hiba, nem az én hibám.

    2. "Nem lehet vele játszani" De, igen lehet! Én magam nem próbáltam ki, de adtam a barátomnak, nála működik, adtam itt is el, senki nem jelzett semmiféle problémát! CSAK TE!

    3. "Nem ad vissza pénzt" Én nem adok vissza pénzt? Akkor mégis ki utalta neked vissza mára virradóra a TELJES ÖSSZEGET, úgy hogy nem is kértem vissza a játék kódokat? Teljesen kártalanítva vagy, a pénzed is vissza kaptad és a játék kódok is nálad vannak.

    4. "Feljelentés, csalás, lopás, fekete pont" Feljelentés? Mire? Itt vissza térnék a 3. pontra. Teljesen "kártalanítva" vagy, hozzá teszem nem is az én hibámból van ez az egész... Csalás, lopás? Kicsaltam tőled valamit? Megloptalak? Ugyan már, itt is a 3. pontot olvasd el! Fekete pont? Én erre azt mondom 3. pont újra! :)

    Kedves komijoci, te össze vissza beszélsz, ködösítesz és még ráadásul HAZUDSZ IS! Nem egy nyerő dolgok ezek! Ráadásul még szerencsétlen is vagy, mert ide, a "Kivel érdemes üzletelni topic"-ban kérted a feketét (nem kávét) :)

    Üdv.

Aktív témák