Új hozzászólás Aktív témák

  • zserrbo

    aktív tag

    A következőkben a saját tapasztalatomat írom le az egyik Kindle 3-hoz kapható tokról. Bő 1 hónapja lett Kindle-m. Gondoltam ajándék lónak ne nézzem a fogát, nem adom el. Kis válogatás után rendeltem egy tokot és lámpát innen a PH-ról. Úgy voltam vele inkább tokkal ejtsem le mint sem anélkül. Megjött rögtön beraktam a Kindle-met. Tökéletesen passzolt. Néha kicsit igazgatni kell, mert picit elcsúszhat benne a Kindle, de ez semmiképp nem zavaró. Az anyaga kellemes tapintású. A fedőlapja hátrahajtható, ahogy az elvárható. Sajnos 1 hónaphoz közeledve megadta magát a mágnes ragasztása. Azóta ha hátrahajtom a fedlapot a mágnes elmozdul és ha vissza akarom zárni a füllel akkor a helyére kell mozgatni a mágnest. Ezt nem várná az ember 1 hónapos toktól, de hát ez benne volt a pakliban vásárláskor. Most abban reménykedem, hogy körbe tudom varratni a mágnes körül a fedlapot. Talán jobb választás lett volna egy kézzel készített bőr tok patentos zárófüllel, ami helyett választottam a műbör mágnesest. Ezt már nem tudom meg :) meg az 2x ennyi :/ ha lehet varrani rá akkor is megúszom olcsóbban remélem.

    Más: "Mobil" lámpát ki hogyan használ a Kindle-jéhez? Valahogy nem tudom elhinni, hogy otthon az ágyban fekve kapcsolja be az ember és nem pedig sötétben egy járművön utazva vagy pl egy megállóban várva, stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák