Új hozzászólás Aktív témák

  • ZELENOY

    újonc

    Kedves Speciali hála és köszönet amiért leittad a dolgokat amit tapasztaltál,én egy másik fórumon csak megkérdeztem hogy valaki nem -e mért sugárzást,de majdnem lenyeltek,igaz voltak korrekt válaszok is.Nekem nem igazán jön be az hogy a sugárzó dolgaikra is annyira oda figyeltek,sajnos ,saját tapasztalat alapján.Nálunk hagytak érdekes dolgokat amit akkor én még nem értettem,de idővel választ kaptam.Köszönet Vándor Károly úrnak érte sok sok munkája van benne.Volt a hir tv-én egy műsor ahol ott volt Gálszécsi úr, aki figyelt érezhette van mellébeszélés,megmutatták neki a tárolót de hát ki szeret ott tartózkodni a sugárzás miatt,hisz ami érdekes az lehet nem is ott van.A trehányságra visszatérve én voltam kinn a laktanyájukban,kivonulás után-közben,igaz előtte is kijártam,de amit hagytak egy pár olyan dolog amire a sugárveszély jelzés rajta volt,és a honi erő szállította el éjszaka,egyéb biztonsági intézkedések mellet .És temérdek jód tabletta.A némaság is igaz ,fél órát is tudott a katona ülni ugy hogy alig szólt valamit.Tömören röviden ennyit.

Új hozzászólás Aktív témák