Új hozzászólás Aktív témák

  • Speciali

    tag

    válasz boeing707 #2940 üzenetére

    Véleményed alá is tudod valami konkrétummal támasztani? Mert így csak egy szubjektum.
    Persze hogy inkább eladják a gázolajat, nem a földre engedik. De a gázolajat, ha már ezt hoztad fel, nem csak üzemanyagként használták, hanem mosásra is.
    De egy csomó eset lehet, amikor inkább kiengedik a földre az anyagot. Nem lehetett mindig mindent eladni. Van, amikor meg kellett tőle szabadulni.

    Azt meg nem értem, miért nem tök mindegy, hogy egy egyetemen ki mérte meg a talajminta szennyezettségét?
    Nekem gamma sugárzást mondtak, akik megmérték. Szerinted meg neutron sugárzás lehetett csak. Szerintem neked van erre az egészre egy teóriád, és arra építed az egész véleményed. Én akkor, 21 éve mérettem meg a talajmintát. Én ott voltam, tapasztaltam , láttam ott a dolgokat, fél évig. Tényleg érdekelne, mire építed a véleményedet.

    Másik, honnan tudod, mit tároltak ott, vagy mit nem? Ezt konkrétan szerintem senki nem tudja talán a mai napig sem.
    Az oroszok nem voltak valami közlékenyek ezt illetően...
    Amúgy meg harckocsi alakulatnak volt álcázva az egész bázis.Ezt sem ők mondták természetesen, hanem csak körül kellett ott nézni.

    Nem tudom, volt e ott készre szerelt töltet vagy sem, szerintem ez mindegy.

    A hivatalos "tényekről" meg csak annyit, hogy elvileg az országban nem is volt atomfegyver, tehát ami infót esetleg a hivatalos forrásokból szereztél be, azt nem kell túl komolyan venni. Akkor is hazudtak, most is hazudnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák