Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz StLui #77529 üzenetére

    Ámen!

    ... amúgy is, most kell fontban vásárolni :D

    Esetleg rendeld az itteni(angliai) címemre, és hazatekerek vele :))

    LOL, google tolja az arcomba azóta az oldal hirdetését mindehol mióta megnéztem (mert ugye itt angliában most aktuális ) ÁÁÁ, a nagytesó nem figyel, csöppet sem :(((

    [ Szerkesztve ]

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

  • smkb

    őstag

    válasz StLui #77529 üzenetére

    Szia,

    Tőlük nem rendeltem (keress rá értékelsére a neten a boltról), de az evenscycletől igen, egy charge plug 4-et (karbonvillával, 105-szettel, mechanikus tárcsával és 50mm szélességig gumit fogadó tám és elsővillával, így akár egy 1.9-2.0"-os 29er terepgumis felnit is tehetnék bele!) olyan áron, amiért itt max sora szettes outit kapnék, nem pedig egy remek adventure/gravel bikeot. Ők nagyon korrektek voltak, végig kommunikáltak, nem kellett várni emailra napokat, mindenre 24 órán belül válaszoltak. Követhető volt a kerékpár csomagolásáig is helyben a folyamat, majd a , hogy épp milyen fázisban van, állítják be stb. Ők minden a webshopban az adott kerékpárra vonatkozó kérdést is helyben megválaszolnak. A wehbshopuk elég pontosan követi a tényleges készleteiket, és nagyon jó bringa választékuk van jó áron. Pl amennyiért ott most akciósan Cannondale montikat lehetett venni, az többszázezres eltérés a hazai árakhoz képest. Vess egy pillantást rájuk is az, hátha látsz valamit ami érdekes lehet. Már sok gyártónak a 2017-es modelljei készleten vannak náluk, a 2016-osok meg akár 30% feletti akcióban. Amerikai márkákban erősek, ami miatt elég jó a gravel/adventure/cyclocross kínálatuk, amik közül nekem a Jamisok pl nagyon szimpik.

Új hozzászólás Aktív témák