Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Somatom #143631 üzenetére

    Én ~ egy éve leengedtem a kormányt és lefele fordítottam a kormányszárat is aminek nem csak az áramvonalasabb testtartás és jobb mászás lett a hozadéka,hanem teniszkönyök és hosszabb mászásnál derékfájás is.Lassan megszokom,de amióta szivacsos markolatomat gumisra cseréltem ezt az enyhe zsibbadást is érzem kis és gyűrűs ujjaimban.Ezért gondolom tenyerem lehet.Korábban zsibbadt hüvelyk+mutató ujjam is másik kezemen,de az hamar kiderült,hogy nyakam miatt van mert amint lehajtottam fejem azonnal megszűnt,ha meg hátrafeszítettem újra bizsergett. Diagnosztizálták is a kiegyenesedett nyaki lordózist,szenvedtem is vele néhány gyötrelmes hetet,hónapot,aztán elmúlt.Ma már nem csapom hátra fejem félórákra,inkább szemem forgatom ki ha előre kell néznem (szemlordózisom még nincs :DDD )

    (#143636) Koczó93...nem azt mondom,hogy nem kell 1x körbetekerni csakazértis,de kismillió jobb és szebb 200km-es kört lehet menni anélkül,hogy pl. az agyadat süttetnéd ki a déli part sz@r aszfaltján.(Mondom ezt én aki 3x megkerültem és akit már nem nagyon lehet rávenni újra egy ilyen meglehetősen unalmas egynaposra :( )

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák