Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Foose #100771 üzenetére

    Ismertem az mmbike-ot, azok jó arcok, ott biztos nem lenne gondod az esetleges garanciáztatással.
    Én személy szerint kintről rendelnék a helyedben, ha egy megbízható nagy webshop-ból rendelsz, ott a garancia sem gond, de az tény, hogy vissza kell postázni. Ettől függetlenül megértem a döntésed, hogy inkább adsz egy kicsit többet érte, vagy itt ott gyengébb a felszereltség, de legalább látod, ráülsz, ha gond van vele csak visszagurulsz a boltba. Van akinek ez megérheti. Azért nem lesz rossz az a Ghost, még ha akad is jobb ár/értékben.
    Minden esetre itt hagyok pár bringát, csak úgy hátha meggondolnád magad. :)
    Cube Race One
    Radon ZR Race 29 6.0
    Radon ZR Team 8.0
    Rose Count Solo 2
    Bergamont Revox 7.0

    Lámpához pár szó, ha olyat szeretnél amivel látsz is, az nem igazán lesz 15 ezer alatt, inkább onnan indul. Persze vannak használható darabok 10 ezer alatt is, de azok inkább arra lesznek jók, hogy téged jól lássanak, de te nem sokat fogsz vele látni.

    (#100812) smkb: Azért ezzel a noname kategóriával nem értek egyet. Egy prémium gyártó terméke kint is drágának számít, épp ezért egy gazdagabb ország polgára is kétszer meggondolja, hogy megvegye e vagy inkább maradjon egy középkategóriás gyártónál. Egy Yeti vagy Santa Cruz váznak biztos nagyobb a respektje, de 4200 ójróért vagy ennek megfelelő angol fontért, kint sem számít éppen tömegterméknek egy ilyen vagy ehhez hasonló vázra épített bringa. Ott is megvan az a réteg aki bemegy az intersportba és megvesz valami alap gépet. Ami még csak nem is Cube vagy Merida. A Cube a németeknél piacvezető gyártó. A Meridát sem kell szerintem bemutatni a megannyi sportsiker után. A nagyon feltörekvő pedelec piacon, a Merida gondolt egyet, és minden előzmény nélkül legyártotta a piac legjobb elektromos mtb kerékpárját az eOne Sixty személyében, ami többszörös teszt győztes a kerékpár ipar legnagyobb nevei között! Cube Stereo-val is nyertek már Endoro World Series-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák