Keresés

Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    válasz rii #44933 üzenetére

    Értem én azt,h ha sok bringás van,akkor már "muszáj" figyelnie mindenkinek(autósoknak),akkor már természetessé válik,h figyelnek,de akkor is ott van,h tényleg mi van akkor,h ha vki kilép eléd,vmiben megáll a bringa és te át esel rajta vagy csak egyszerűen te mész a sáv jobb oldalára húzódva az autó meg mellette baloldalt és befordul jobbra,de elfelejti,h ott vagy-jössz...
    Bár az is hozzátartozik,h én se hordok sisakot...

    Szerk: Ki ez az ember?Így írja,h MIND veszélyesebb...ennyi erővel akkor is meghalhatunk,amikor a sisakot akarjuk felvenni,mert mikor tennék fel a fejünkre a bukót,akkor vmiért elveszítjük az egyensúlyunkat és szerencsétlenül esünk...Az öreg nénik a falukban úgy szállnának fel a jó pár évtizedes bringájukra,h húú de félek,veszélyes ez a biciklizés?Pedig pont ők félhetnének,mivel a reakcióidő,mozgékonyság idős korban már nem a régi...
    Meg azért csak meg tud mindenki venni mondjuk egy 3e-es bukósisakot.
    Kicsit sarkítja dolgokat sztem...azért nem ilyen sebességgel bicikliztek a valóságban a videóban-az durva lenne :D ,szóval nem egy Tour a reggeli-délutáni munkába/ból menet,h mindenki "csapatja" ahogy bírja és helyezkedik,és türelmetlen és satöbbi...Meg Hollandia mégiscsak Hollandia...Furi,h egyen bringája van majdnem mindenkinek. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák