Keresés

Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz rii #44 üzenetére

    Ma felháborodott egy autós, mert volt merszem lelépni a zebrára, és átmenni. Pedig nem két méterrel előtte tettem, egyszerűen el vannak kényelmesedve, mert a gyalogosok többsége úgy sem mer nagyon átmenni, ők meg már oda sem figyelnek igazán, csak mikor már előtte vagyok. Holott tudtommal az az előírás, ha lelépek a zebrára, akkor fékeznie kell. De ők ezt kurvára nem veszik figyelembe, talán minden 5-6. autós. Elég siralmas arány. A többiek fontos emberek, rohanniuk kell.

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz rii #44 üzenetére

    Jelentem én már begyűjtöttem egy 25k-s csekket idén. ;] Na az szép sztori volt :D Aszonta a forma, hogy tiszteletlen vagyok a hatósággal szemben. Hát... lehet volt benne valami,de mentségemre szóljon civilben volt, mondjuk miután megtudtam, hogy rendőr sem tiszteltem túlzottan. Nem nagyon adnak mostanában erre okot.

    Egyébként én nemrégiben konfrontálódtam egy taxissal, aki miután beállt mögém a pirosnál (nem csorogtam előre, én voltam az első) elkezdte lökdösni a hátsókerekemet pici gázfröccsökkel. Komolyan nem hittem el énsem,de megtörtént. Mondom, öreg, mi a para? Aszongya, ne álljak elé, és ne is biciklizzek itt. Mondom dehát a járdára nem mehetek fel. Aszongya,dehogynem, vagy neki tökmindegy hova megyek,de előtte ne legyek, mert rosszuljárok.
    Komolyan annyira meglepődtem az egészen, hogy semmit nem is mondtam, csak elindultam mert zöld lett,de nem jártam rosszul, csak egy picit megcentizett előzés közben.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Aktív témák