Keresés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz fpeter07 #40953 üzenetére

    Kb laza másfél millió körül van ennek a lista ára ha nem több.
    2x10 et nem szívesen használnék.
    Kerekén egyből megakadt a szemem, néztem is miből van. ZTR felni meg Tune agy, meglep hogy ilyeneket gyárilag befűznek. :D
    Mondjuk erre ha rádobjuk a nehéz XT pedálomat, polar órámat, két karbon kulacs tartót alu csavarral, ez dob a súlyán 450 grammot kb, leszünk 8650 grammnál.
    Az a használhatatlan nyereg is kuka.
    SLR Trans AM ami nekem van az 95 grammal nehezebb, tehát a használhatóság oltárán-> 8750 gramm.
    Marok váltót utálom. Annál egy pillangó váltó kb 50 grammal nehezebb, 8800 gramm.
    2 tányéros rendszer helyett jobban örülnék egy 3 tányéroshoz, az is nehezebb.
    Számolok magamnak ebből inkább 9 kilót. Másfél milióért, karbon vázzal karbon hajtóművel. Nincs itt semmi csoda. Az mondjuk azért szimpatikus, hogy nem operálnak ilyen 140-160mm es tárcsákkal mint sok extra könnyű bringán, hanem kapott 160-180mm eseket.
    Mondjuk én ezen tudnék könnyíteni még pár grammot, ahogy nézem a képet nem aknáztak ki minden lehetőséget. Mondjuk ezt a pár grammot kb el is vinné az a súly többlet, amit még első gurulás előtt kapna, láncvilla védő arra a karbon vázra..

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák