Keresés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Toomy #39975 üzenetére

    Vissza gondolva furán hangzik, de én akkor görgőztem a legtöbbet, mikor szétrúgták a lábam, és 2 helyen rommá törött a szárkapocs csontom, meg vitt magával szalagot, ízületet, és a doki a biciklizést ajánlotta a legjobb fiziko terápiának.
    Futni nem tudtam még szezonba se, de sokkal erősebb voltam mint előző évben. Mondjuk ilyenkor már rég nem versenyeztem, de akkor is.. :D
    Az enyémmel az a baj egy nagyon régi darab, és zörög össze vissza, nagyon hangos, néztem vele filmet, de annyira fel kellett hangosítani, hogy a görgő zajával össze adva, a család már alig maradt meg a lakásban. Alattunk ha lakik valaki, szerintem fel is jött volna.
    Edzést abba hagyva a hang megterhelés megszűnése is pihenést hozott...

    Egyébként az a kár, hogy a régi tour közvezítéseket nem adták még magyarul, és ezért nem is lehet őket beszerezni, mert én annó azt terveztem hogy az összeset végig nézem görgőzés közben.

    Egyébként a Tacx aki a legtöbb ilyen terheléses görgőt gyártja, látta hogy az unalom miatt nem szeretik az emberek a görgőt, így megcsinálták azt a játék/szimulációs programot, amivel tudsz tour szakaszokon tekerni, nézed hozzá a 3d-s programot, sőt online kapcsolatban másokkal is lehet együtt tekerni. A görgő pedig figyelni mekkora erővel tekered. Hallottam hogy a mostani verzió már olyan, hogy lejtőn még pörgeti is a kerekedet. :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák