Keresés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz DonThomasino #22464 üzenetére

    Megérni megér, nem tűnik rossz cipőnek, csak ahogy én ránéztem, nekem tuti széles lenne, mert keskeny, lapos, és elől széles a lábam. Lúdtalp meg minden ami kell...
    De cipőt én csak úgy vennék ha megpróbálnám.
    SPD-s cipőnél fontos hogy tartsa a lábat szorosan, egyenletesen, akkor használható csak jól!
    Szóval ha felveszed, "bekötöd", akkor ne tudd fele, előre hátra nagy erővel sem mozgatni, mert a pedálozás közben mikor húzol, tolsz, nyomsz vele sok kilométeren keresztül, akkor olyan erőhatások érik, amit más cipő nem. Igazából ezeket én nem is cipőnek fogom fel, hanem valami rögzítő eszköznek, ami odakötöz a bringához.
    Az pedig hogy egyenletesen fogjon, az azért fontos, mert ha egy csatnál mondjuk erősen fog, és ez miatt stabilnak érzed, akkor ott viszont el fogja szorítani a lábad, többi helyen pedig nem lesz már stabil.

    RootRulez
    Az a Zéfal ilyen klasszikus borzalom.
    Akkor inkább a decathlonos minit, de az meg ennyiért gondolom nem teleszkópos, szóval azzal meg elég kényelmetlen felfújni.
    [link] Itt van egy olyan hogy KELLYS Minipumpa NITRO, múltkor ilyet vettem, egész jól használható, teleszkópos változat van nekem, nem tudom hogy ez az-e.
    De ezek csak defekt javításhoz használhatóak, nem tudom mihez akarod, de otthonra vegyél egy normális talpas pumpát.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák