Keresés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz ludsimon #19965 üzenetére

    Én nem is mondtam hogy a tf2 sokat bír, és ha végig olvastad volna a testbike os írásomat, akkor nem csak ez derült volna ki, hanem hogy ajánlok ott más anyagokat is.
    Valamint én abban nem vagyok olyan biztos, hogy attól hogy nem szárad ki és nem lesz hallhatóan kenéshiány, attól még az olaj jól ken, szóval a kritikus helyeken a kenés lehet ugyan úgy megszűnőben van mint egy kiszáradt tf2 -ős vagy más hasonló elven működő anyaggal, csak itt a csirizes olajbevonat miatt nem tűnik úgy.
    TF2 vel egyébként 100km -t se mennék el, olyan anyag meg végképp nincs amivel 600-800 at el lehet menni, legjobbakkal is max 200, de már az is rohadt sok.
    Meg pl a weldtitle -ból a grafitos sokkal tovább bírja, de kipróbálható más grafitos lötty is, nagy az esély rá hogy ugyan olyan jó lesz, ismerősöm vett valami üvegeset, ami nem spray, és az jött be neki eddig a legjobban, csak az a baj hogy fekete/szürke a színe, és olyan mintha dzsuvás lenne tőle a lánc, meg ugye amit összepermetez.
    Én egyébként zsírspray -t használok kis mennyiségben, Berner gyártja, nagyteljesítményű kenőanyag néven fut, autós boltba meg lehet venni, van belőle még környezet kímélő verzió is, és fél liter 2 ezer ft.
    De ezeket is leírtam..

    DemonDani Ezt a limordot nem ismertem, de nem hiszem hogy rossz lenne, mondjuk maga a litiumos alap, ha ugyan az mint az lzs 2 ep, akkor vízállóságban biztos van nála jobb, de egyébként ha nem kap vizet az lzs 2, akkor nagyon jól működik, plusz ebbe ott a molibdén, szóval alapvetően nem rossz választás, és olcsó!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák