Keresés

Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Manitou #11259 üzenetére

    Nem, mivel írtam is, h a 20"-os Genesis-t elvitték az orrom elől másnapra. A 18"-oskat meg minden táblázat M-es méretnek, 175 cm környékére ajánlja, úgyhogy az esélyt sem adtam meg, h lemenjek megnézni.

    Értem, köszi.

    venember83

    Ha, azt mondjátok, h a 400-as Meridán jobb felszereltség van, mint az általam linkelt Kelly's-en, akkor dehogynem.
    Egyébként h h ilyen hamar megszűnik a tavalyi modellek forgalmazása? Vagy már teljesen más néven fut a Trans Mission Merida sorozat? 500D-t kerestem először, mivel ez még elérhető áron volna számomra, de minden webshop-ban azt láttam, h már nem rendelhető.

    A 800D nagyon tetszik, de ez sajnos már drága.

    Köszönöm.

    fpeter07

    Hjah, néztem én is ebben a boltban a többi fully Kelly's-t, iszonyú szép a festésük, engem is megfogott. Bár, a Merida geometriája sokkal jobban bejön.

    Fáraó

    Nézem a használtakat is, sőt könyvjelzőbe van felvéve és napi 1x átnézem őket. De olyat nehéz találni, ami méretben is stimmelne, nincs legyilkolva és nem kell érte oda-vissza min. 500km-t mennem.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Aktív témák