Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Nazsi #122 üzenetére

    Ha ez a Spy Axe/SpyFalcon/Spy...sz@rság, akkor bár azóta morpholhatott, de ahogy leírtam akkoriban többeknek működött. Mindent úgy csináltál sorban ahogy a [link] -ban leírtam? Mert ha nem csökkentett módban, és kikapcsolt rendszervisszaállítással vagy nem mindent keres beállítással kerestetsz meg, akkor szigorúan elkallódhat pár apróság, ami visszaállíthat bármit belőle. Ha mégsincs meg, akkor ugyancsak csökkentett módban fel kéne pakolni a progikat amiket ott írtam, plusz meg lehet fejelni egy NOD32-vel, mindet frissíteni, és sorban végigfuttatni. Ha ezek végigmentek már nem szabadna maradnia utána reteknek. HijackThis esetleg még szintén kellhet, az kiszedi akár futtában is amit egyébként nem lehet törölni. És a végén a kezdőlap visszaállításához is van ott lejjebb két link. Bár a SpySweeper is vissza tudja állítani. A kis lenti figyelmeztető buborékot egyébként az ioctrl.dll fájl teteti ki, amikor azt töröltem, akkor onnantól megszűnt.
    De azóta kialakulhatott egy újabb variáns, aminél nem ezek a fájlnevek, azokat viszont már a progiknak illene megtalálni.
    Ha leírod részletesen mit csináltál irtásnál, esetleg rájövünk mi nem stimmel.
    Ja és: [link]

    [Szerkesztve]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Nazsi #127 üzenetére

    Na ennek örülök. Valóban a SpySweeper az egyik legelismertebb ilyen progi, és az egyik leghatékonyabb is. Nagy kár hogy nem ingyenes :DDD és sajnos ''szerezni'' is elég nehéz, talán ezért nem örvend mégsem az őt megillető népszerűségnek.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák