Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djpepsi123

    csendes tag

    Sziasztok , lenne egy nagy problémám nemtudom ez kék halál vagy micsoda de okosabbak vagytok nálam az biztos.
    A prorbléma : egy ideig bekapcsoltam a gépet és miközben ment a windows betöltö csik közben az lefagyott, és ujra kellet inditanom a gépet , volt amikor a monitoron semmi nem jött be csak ment a gép ekkor ujra inditottam és jovolt, netezés v. játék közben elkezdett egyszer csak csikozni a kép , a böngésző vagy a játék összeomlott kis idő után ujraindult magától és egy olyak képet hozott be mint amikor a tv-ben nincsen adás.(csikozo képernyő rengeteg színben). Mához 1 napja bekapcsoltam a gépet elkezd indulni a windows és 2db kék színű csik a képernyőn és lefagy valamikor betölti a windowsot , amikor jönne ki az üdvöljük kép ujraindul és nincsen kép.tehát mostmár egyáltalán nemtudok hozzájutni az adataimhoz ezért vagyok nagy gondban.A biosba rakott be 1x és nemtudom nekem voltak csak futa betük de mintha görög betük lettek volna a magyar helyett minta megzavarodott volna az írás.másrészt az tudni kell hogy ezelött voltak problémák a gépel de megoldottak. vga és gpu hibák. a gépem adatai :

    Alaplap : Gigabyte EX58-UD3R
    Processzor : Intel Core i7-920
    Memoria : CSX hütőbordás 4GB Kit DDR3 x4
    VGA : ATI Radeon Shapphire 4870x2 (2gb)
    Tápegység : TX 650w
    Merevlemez :Belső - Hitachi 1TB
    -Samsung 650gb
    Külső - WD 1,5 TB
    Gépház : THERMALTAKE VH9000SWS Xaser VI MX
    Hűtés : Jelenleg a processzoron egy felső kategoriás hűtú , 4belső ventillátor 1nagy oldalso a gépházban.A VGA-n pedig ideiglenesen 3db kis ventri megy.a merevlemezeken még nincsen de tervezek.
    Monitor : Samsun 24* 1980x1080 [CSAK FELVÁLTVA HASZNÁLOM ŐKET RITKÁN]
    Fujitsu Siemens 17* 1280x1024 [CSAK FELVÁLTVA HASZNÁLOM ŐKET RITKÁN]
    Bill/Egér : Logitech G15 /Razer diamondback 3g
    Hang : Logitech X210/Genius headset
    Vírusírtó : Avast /Norton (jelenleg norton 2010 internet security-t használok)
    Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni ezen a helyzeten , vagy csak útba igazítást tudna adni !
    Mihamarabbi segítséget előre is köszönöm =)
    Üdvözlettel Rick =)

    Ideje élni vagy halni hagyni !

Új hozzászólás Aktív témák