Új hozzászólás Aktív témák

  • qud

    csendes tag

    Sziasztok!
    Adott egy konfig: MSI k9N ultra, 4400+ x2, ati radeon x1950pro, 2*1 gb Samsung 667mhz ram, fsp 400w táp.
    A probléma úgy kezdődött, hogy egyszercsak a gép elkezdett kék halálokat dobálni. Minden inditás után.. Eleinte birta 1-2-3 órát, de mostanra már amint betölt az oprendszer kék halál, esetleg szerencsés esetben 5 perc után. Ugyanez xp és win7 alatt. A kék halál számos dologra panaszkodik, legtöbbször irql not less or equal, de volt már ati3duag.dll, win32k.sys meg mindenféle. Próbálkoztam biosból mindent kikapcsolni, videókártyát, ramot, tápot cseréltem, akkor is kék halál. 2 hddvel is próbáltam,3 hdd kábellel,de semmi.. xp telepités közben is bedobja... Tehát elvileg már csak alaplap illetve proci maradt hátra, de már ötletem sincs mit csináljak. Az alaplapon van 1-2 pupos kondi, de nincs eldurranva, nem folyt ki belőle semmi, és kb 1 éve ugy használom problémamentesen, csak egyik napról a másikra lepett meg ez a probléma. Procitól lehet ilyesmi, vagy mindenképp alaplapra gondoljak? Az a legnagyobb problémám, hogy nem tudok honnan szerezni procit vagy alaplapot, nincs csak inteles ismerősöm, viszont mindkettőt nem szeretnék venni..
    Előre is köszönöm a segitséget, ha valaki tudna valamit mondani, mert kb szétvet az ideg mostanra... :O :W

Új hozzászólás Aktív témák