Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    Ezt már én is panaszoltam más termék kapcsán (sok hülye a betört kijelzős tv-jét tolja aranyáron, de belehalna, ha beleírná a hirdetés szövegébe). Nem lenne amúgy egy hatalmas történet, ide ez alá

    Kéne még egy sor radiobutton, valami ilyesmi szüveggel,hogy
    Működöépesség: ⚪ Hibátlan 🔘 Hibás
    És ha eszméletlen faszák akartok lenni, akkor a hibás pipa folyománya egy automatikus {Hibás] karaktersor a hirdetés címének végére.
    (és ha még überfaszábbak akartok lenni, akkor a fenti rutin copypaste és bizonyos termékköröknél Hiánytalan/Hiányos és akkor a seggpanel nélküli alaplapok meg a távirányító nélküli erősítők, tv-k, a töltő, nyakpánt nélküli fényképezőglépek és most több nem jut eszembe is szűrhetők lennének)

    Én alapvetőne nem értem amúgy, hogy miért ilyen ördögtől való egy termék kondíciója közlésének kötelezővé tétele. Tudom, vannak taigetosz pozitív hirdetők, akik nek a keres kínál eltalálása is gondot okozz, de azért emiatt ne már 60-as IQ szintre kalibráljunk mindent. Egy termék állapota, működőlépessége alapvető információ, nem a hirdetés szövegének leglajára kell elrejteni azt. Ha a hirdetők hülyék és ezt képtelenek önmaguktól beleírni a hirdetés címébe ki kell kényszeríteni ezt és kész (felkészül: termék típusa mező). Nem tudom amúgy,. hogy az ilyen mit gondol, azt hiszi, hogy ha a hirdetés címében elhallgatja, majd hirdetés szövegében meglátom, hogy betört/csíkos kijelzőset kínál, akkor nem az lesz a legelső dolgom, hpgy k. anyázás közben egy tizedmásodpercen belül rábökök az x-re a sarokban hanem legyintek egyet, hogy ááá, megveszem így is :U

Új hozzászólás Aktív témák