Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Padree

    senior tag

    Szasztok! Segítsetek:

    Kellene az v1.06-os patch-hoz egy crackelt exe. Semmi illegális - valami újsághoz adták, fullverzió, csak v1.03as, eleve crackelt exe-t rak fel, nem figyeli a CD sorszámát. Ha megpeccselem az 1.06-tal akkor meg keresi a CD-t. Régebben úgyemlékszem hogy az exe alatti ja2.icd fájlt átnevezve exre ment a game, de most ez sem működik (pedig méretben uakkora mint a crackelt exe). Úgytudom sok lényeges javítást tartalmaz az 1.06os (talon stb.) ezért kellene.
    Ha bárki tud bármit az szóljon, link, vagy mélben a fájl. Köszi!

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Goose-T #34 üzenetére

    Kösz, leszedtem egyet, jónak tűnik, majd otthon kipróbálom. Jókis játék, jöhetne már a 3adik rész!

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    Segíccsetek léci! ''JA2: Dreidana lives'' modot keresem, nem találom csak a fileplanet-en de onnan nemakar lejönni (mer túlkomplikálnak mindent). A Bear's pit-en is próbáltam de ott meg minden link hibás :F ? A régi jó öreg orosz freelanceren se találtam. Szal ha valaki tudja honnan lehet levarázsolni linkelje be legyenkedves!

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Padree #36 üzenetére

    Sikerült leszeggyem, a fájlfront.kom-ról. Aki kedveli a témát annak (állítólag) kötelező darab, a JA2MOD Squad készítette (még 2001-ben - 4 év után az én fülembe is eljutott), hejszín: Arulco (ismét), de teljesen átalakult a táj (újáépítették a városokat stb.), + új fegyverek. 20Mb az install, 1.06-os JA2 kell alá.
    Ittenvane:
    Bővebben: link

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Kephamos #47 üzenetére

    Üdv!

    Régen jáccottam (2-3éve), a miliciákra nem emléxem, lehet nem lehet képezni :F - demivel tök lineális a ''pálya'' (2-3 szektor széles) felesleges képezni - úgyis csak arról támadhatnának amerre menni készülsz, ottmeg lesznek csapataid. A szerkentyű a laptopoz asszem az első településen található, egy csávó ejti el talán. Fegyvert tucc majd rendelni meg dobálnak is el meg persze ottis vannak ''lerakatok''.

    Vannak fasza modok a JA2-höz:
    Dreidrana lives
    Urban Chaos
    Vengeance

    Ezek nem összecsapott vackok, mindhárom az alap JA2-re épül, én az urban chaost jáccottam - minden új benne, nekem a játék kezdése teccett a legjobban - naaz nagyon ottvolt. 60-80Mb-osak, a szűz JA2-re kell installálni és akkor ahejett ezfog menni - JA2 mexállotaknak kötelezőek!

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Kain #51 üzenetére

    Nekem is csinálja/csinálta. A Vengeance ''feketézik'' akármire teszem, régebben a sima JA2 kiugrált ''hibát vétett ezér leáll'' üzivel, meggyógyult, de a konfig közbe nem változott - nemtom mitől. Az Urbannal nem volt gondom.

    Hát ha a kompatibilitási módot is próbálgattad akkor nemtok mást mint reinstall vagy egy 98-as vindózt az XP mellé és ottpróbálni. Ezekijen parajelenségek, sajnos nem tudok rájuk működő megoldást, próbálkozni kell. Csökkentett mód?

    A Vengeance rídmíje 1.01-es alapot kér, de nekem 1.03 a minimum - lehet ez a baja nállam !?

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Kain #54 üzenetére

    Lekapcsolja a monitort? Vagy csak fekete képernyő? Szól a zene de nemlácc semmit? Lehet nembírja a 640x480 felbontást :D . Videódrájver beállításai? Nincs letiltva? Vagy túlmagas frissítési érték - nem tudom hogy a ''mosógép'' kijelzője mennyitbír, de lehet véletlen ellett ütve és aszmár nemszereti ezér lekapcsol hogy nehogya képedbe pukkannyon.

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Kain #56 üzenetére

    #51 - téleg, de a moncsi ottsincs jelölve :) - np. Eza ''hangvan-képnincs jelenség'' nekem a megjelenítési ág hibáját sejteti. Tuti a drájverrel-beálításokkal kellene vmit csinálni, más game megy 640x480-ban? Mindhárom színméjséggel? A JA2 asszem 640x480x16b / 2D. Keress azonos képi szinvonalú játékot és aztisnézdmeg hogy megy-e! Nálam az Ati Tray Toolsban színméjségenként is lehet különböző képfrissítéseket megadni. Esetleg kérdezzrá valamejik videókaris v. monitoros topikban!

    szerk:
    Az Urban Chaos telepítője átváltja a képet 640x480-re, speckó felületet ad, míg az alap JA2 a vindóz felszínét használja. - Ezis a fenti feltételezéseket erősíti meg.

    [Szerkesztve]

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    Üdv!

    Kijött egy új JA2 mod - inkább patch az alap játékhoz (sima JA2): 1.13mod nevet viseli, a forráskódot módosították, rengeteg újítás:
    - okosabb AI, felmászik a tetőre, felderítőkket küldve mesterlövészkedik, flankol;
    - magasabb képfelbontások: 800x600, 1024x768;
    - időjárás hozzáadva: eső, vihar, villámlás, menydörgés;
    - milícia taktikai parancsok, mobil milícák;
    - rakat új fegyver, emberke (az UB-ből főleg);

    Szvsz érdemes kipróbálni.

    Letöltés (169MB):
    [link]

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Kain #60 üzenetére

    :) Hehe, teis meglepődtél mi? A szitu a következő: Az embereid menetrend szerinti kereskedelmi járattal (repülővel) érkeznek meg a repülőtérre, namármost azokon nemnagyon díjjazák ha AK-val a hónodalatt iszogatod a pezsgőt ... ne feledd ez itt Közép-Európa (Balkán), nem Dél-Amerika! Alighogy kiszálltok a röpziből, a kormánycsapatok megtámadják a repteret amit a szakadárok tartanak ellenőrzésük alatt (valami ijesmi). Ezér nincs stukkerod.
    Szerintem kurvajó ez a rész, többször újrajáccottam annyira teccett. Full eséjtelenként, puszta kézzel, 3-4 emberrel 1 fegyveresre támadva ... igazi kihívás. De nem túl nehéz, sőt ha úgyintézed a hajad szála sem görbül. (mint az eredetiben a szökés a börtönből Tixa alatt, mikor fogjul ejtenek Alma és Tixa eleste után - márcsak ha úgy intézed :) , leírhatom majd eztis hogyan ha éredkel) De nem a milícia támad meg hanem a sárgainges ellenség, a milícia veled van és a repteret védik. De nyugi ha megcsinálod utánna hejreáll a ''rend'', bár lesznek még extra jelenetek - azok is jók, de nem ennyire.
    Mielőtt széjjelbaxnád az eredeti CD-idet közlöm ezt nem ők csinálták hanem egy maszek/rajongó csapat (JA2mod squad)!

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Kain #65 üzenetére

    Bocs a késésért, vége lett a melónak itthon meg ritkán érek rá netezni :U .

    Pontosan nememléxem, sorban ugranak be a dolgok de nemminden - rég játszottam, az tuti hogy semmi sem lehetetlen és nemis qrva nehéz, ha toltad a simát akkor ezis menni fog gond nélkül, kezdjed nyugodtan a legnehezebben ... Illik átkutatni mindent, az elején (főleg a legelső pálya) stukert lopkodni az ellentől (jólmegverni aztán <Ctrl>-al lenyúlni mielőtt megmurdelne), akár mindtől. Érdemes lenézni a subway-be is, de vigyél magaddal ásót meg tapétavágót :DDD ! A zsaruk akkor válnak ellenségessé ha látják hogy az utcán lövöldözöl (érdekes mi? de onnastól kezdve mindenhol utálni fognak), ha ügyesvagy akkor akár az összes katonát kitudod iktatni anélkül hogy a fakabátok észbe kapnának - de a vége úgyis azlesz hogy őket is kifingatod, van 1-2 hasznos holmi a rendőrörsön ;) . Éjszaka akciózzál! Dumáljál minden NPC-vel! Kutasd át az utolsó szekrényt is (ha lusta vagy használj cheat-et - ne a kotorászással teljen a fél napod, én használtam, de csak erre és csakis mikor már mindenkivel végeztem, a subway-ben megérted miért). A laptop most nem jut eszembe (talán a begyűjtendő fejek tulajdonosai vannak rajta :F - valszeg ezt támogatandó kaptad a matchete-t :) , nézd meg a fájlokat! ).
    Szerintem: megérkezés után szerezz annyi stukit amennyit csak tudsz, köszönj le a subway-be, majd estig nyalogasd a sebeid. Éjszaka foglald el az egész várost (nem lesz könnyű, de használd ki a tetőket, meg a lámpákat), utánna pár nap rehabilitáció, rendszerezés, portyázás a szomszédos szektorokban. Majd jobbra érdemes folytatni, az úton (ugye ottszoktak útzárat csinálni ;] ), mire a második városba érsz már egész normális fegyverzeted lehet, azt elfoglalva pedig már tutira meg leszel elégedve (nekem idáig tetszett igazán - megvetni a lábam az új világban). Jóval több ellenség lesz mint az alapban (kb. duplája, főleg a vége felé), új sztori elemek, de Tony ittis ittvan!

    Most hirtelen ennyi, kérdezz, segítek (ha eszembejut)!

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    válasz Kain #65 üzenetére

    Megy az angol? Ittvan a legnagyobb JA fórum, az UC-ről is van párszáz topik:
    [link]

    Nah, utánnanéztem a kezdő városkának: 1. pája ahogy mondtam: bunyózzál-bugázzál, északon a tehereutókat használva fedezékül. Aztaz észlény Rosebud-ot vedd fel a csapatba, (ásóvivőnek jó lesz) ha lehet még a támadás előtt. A motoros banda is jó, szerezhecc 1-2 hosszúcsövűt, ja és Rude Dog-ot feltétlen zuppáld be a tímbe! Gyenge kis csúzlival lófrálgat :U, de takarékoskodj a skulójával, még pár napig nemigen lesz utánpótlás aféléből ...

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    Én most kezdtem el a Dreidana Lives mod-ot. Ezis nagyon jó, nincs annyi módosítás mint az UC-ben, de élvezetes ezis. Főleg NPC-k, párbeszédek maradtak egy része a régi, a terep változott valamelyest - újáépítették Arulcot de felismerhetőek a régi helyszinek. Sok új fegyver. Nincs összecsapva. Aki szereti a JA2-őt annak kikell próbálja, ha nem játszotta még az UC-t akkor inkább ezzel kezdje. Időrendileg is oda illik ill. van 1-2 sztori dolog ami átnyúlik a modokon.

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

  • Padree

    senior tag

    Üdv minden megszállottnak!

    Kb. 10 éve várjuk a folytatást, egy lengyel oldalon találtam jópár screenshotot a JA3-ról (nem a JA 3d-ről :o ). Nekem nagyon ígéretesnek tűnnek:
    [link]

    Egy kis élménybeszámoló - érdemes elolvasni a lap közepe táján, a fórum threadben, ''Strato'' hosszabb írását is (német/angol idézet):
    [link]
    Állítólag ''a Sir-Tech Canada eredeti csapata kreatív tanácsadást végez az egész fejlesztés alatt''. :C - hátha nemqrják el.

    Igen a JA2-őhöz vannak igazán profi unofficial ''mission disk''-ek, modok (Dreidana Lives, Urban Chaos, Vengeance stb.). Olvastam erről az 1.13-ról is demég nem raktam fel, annyira azért most nem szeretném újra játszani a JA2-őt 21-edjére, de mégis konkrétan miket ad hozzá? Jobb AI vagy miket még?

    Anno haverral multiztunk (soros kábelen) a JA Deadly Games-el. Asszem lehetne azt LAN-on (emulátor) vagy NET-en is ha jól emlékszem. Nem egy mai gyerek, de el lehet nosztalgiázni vele. Ha valakinek kedve szottyanna egykis csetepatéra én benne vagyok!

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Új hozzászólás Aktív témák