Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz krx21 #3697 üzenetére

    Én az ilyen egybe vizeket nem nézem semmibe, majd én összerakom alapon megy nálam :K A 3 vga meg nem melegedik, ugyan is elég jó a ref hűtő, és a házam sem épp egy picike kutyaól! A halkság nálam relatív, annyira érdekel a hang hogy semennyire... 70 fok fölé sosem ment egyik vga sem, és ez épp elég! Amúgy ha adsz 90k-t 3 vga blokkra azokat is szivesen levizezem... ez nem azt jelenti hogy nincs rá keret, ha nem azt hogy a vga-k nála ha fél évet kibírnak az már nagyon jó, na most ha mindet levizezem, akkor tele lesz a polc eladhatatlan fémdarabokkal, ugyan is senki nem fogja megvenni őket, ha meg is veszik az eredeti ár 40%-át se adják oda érte... arról nem is beszélve hogy a vga-ról ugrik a gari, és nincs kedvem azzal se szopni, ugyanis az ördög nem alszik!
    Teszt eredményeket láthatol a mark topikokbban, betársulva első helyen vagyok Jones kollégával... van fent eredmény 7970 -ekkel is, és a 680-al is... fps szempontból meg szerintem elég ha annyit írok hogy kb mindenütt max beállítás, és akkor még mindíg kiakadnak a mutatók, de ezt gondolom gondoltad! :R Ha egyéb kérdésed van jöhet privibe, ez nem az én gépemről szóló topik, ha nem az Ivy topik, tartsuk ezt tiszteletben! :R

    tikshow:
    Van rá FC blokk, hogy ne lenne, de nekem nem kell! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • tikshow

    addikt

    válasz krx21 #3697 üzenetére

    GTX680-ra még ritka a víz azt hiszem, meg ugye garancia vesztéssel is jár ami videokártyánál elég nagy hátrány.

Új hozzászólás Aktív témák