Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #23622144

    törölt tag

    válasz Angyalfürt #153 üzenetére

    Kedves Angyalfürt! Biztosan állíthatom, hogy a hálózat olyan ember fejéből pattant ki aki azt rendesen létre is hozta... Az már persze más kérdés, hogy a céges üzletpolitika mit preferál, és mit nem, mit fejlesztenek és mit nem... Üdv a hálózat kitaláló, de már biztos szarrá van variálva...:) U.i: nem dolgozok már ott. Egyébként ha már ide írok, akkor hozzátenném, hogy vissza mentem volna hozzájuk dolgozni, csak azért, hogy ne csesszék el amit nehezen létrehozott az ember közös erővel, de üres ígérgetésekre leltem, mert ígéretüket nem tartják be... Pedig 100%-ig segítő szándékkal vettem részt egy kötetlen beszélgetésben, remélve, hogy amiket itt olvasok az változtatható, de mind hiába, de már mind1 is... haha:)
    Egyébként, ha van bármi kérdés szívesen válaszolok rá, titoktartás nem kötelez, viszont érdeksértő kérdésekre nem áll módomban válaszolni.:)

    ui.: polinak igaza van, ha senki nem köti be több marad a meglévő usereknek... xD

    Ahh, annyi még, hogy ha nem esett volna le 1-eseknek, akkor torrentes és plutomix céges beépített fórumozók.:)

    Ez az egésznek a megírása meg csak angyalfürt kommente hozta ki, de félreértés ne essék, nem haragszom rá, hiszen már nem az én hálózatomról van szó, szerencsére.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák