Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz Totheground #92001 üzenetére

    Bennem van a késztetés, hogy kiszakadjak innen kicsit, és utazzak, bármerre. Talán utazótársak is akadnának a barátok közt, csak ami álomdesztönéjsön lenne, oda lehetetlen lenne eljutni, de pl. Csehországba Cesfur-t össze lehetne hozni. Csak amikor látom 1-2 "ismerősnél" hogy épp amcsiból vagy japánból postol, akkor bennem van a dayummm érzés. Talán szegedi egyetemeken keresztül volna lehetőség utazni, motoszkál is bennem a gondolat (bár 24 évesen elkezdeni az egyetemet??), mivel szerződésem a melóban február végéig van, márciusban megszerzem a második OKJ-mat, szóval március után tétlen időszak lenne, ha addig nem alakul valami. Talán első körben fel kéne húznom pestre pár hónapra szerencsét próbálni, esetleg pár freelancer melót bevállalni (bár azt meg EV nélkül hogy..?).

    Tulajdonképpen fogalmam sincs mit akarok kezdeni magammal, de jelen szituban úgy érzem örülnék, ha nem hosszabbítanának szerződést, mert akkor legalább rá lennék "kényszerülve", hogy belefogjak valami másba. Bár azt elég megalázónak érzem, hogy lassan 2 éve vagyok (harmadik szerződéssel) felvéve "mezőgazdasági közmunkásnak", miközben ez csak papíron van így. A szakmai gyakorlatomat meg feldughatom, ha egy leendő munkáltató meg ellenőrzi a korábbi munkáimat, mert papíron csak egy utolsó közmunkás vagyok. Minden szerződés előtt megfogadtam, hogy oké, úgysincs jobb, ezt még végigcsinálom, és csá. De mostmár tényleg így lesz, ha újból így alkalmaznának. Nagy a felelősség, közben agyilag zokni leszek a nap végére, és még minimálbért se érem el a heti 40 órámmal. Még mielőtt azzal jönne bárki, hogy miért nem kerestem jobbat, másfél évig nem volt munkám, mert nem kellettem sehova szakmai gyakorlat nélkül. Mostmár gyakorlat van, csak igazolni nem tudom. Fuckyeah.

    Kösz a lehetőséget a randombullshitre. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák