Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #61423 üzenetére

    Szégyellni sosem szégyelltem, egyszerűen az ország helyzetével van a problémám, azzal,h magyar vagyok nincs azon kívül,h jóval nehezebb helyzetben vagyok elég sok tekintetben, mint ha kicsit nyugatabbra születtem volna :))
    Viszont részben ezért is szedem a sátorfám, hogy majd egyszer ha eljutok oda, a gyerekeimnek ne kelljen ilyen hátrányból indulnia, sőt, előnyt jelenthessen majd a számukra a többnyelvűség/multikulturalitás :K
    nord_: "Az, hogy az ember idegen nyelvet beszél, nem jelenti azt, hogy minden helyen azt kell használni. Különösen nincs sok értelme a néhány panellel dolgozó mobiltelefonok, navigációk esetén."

    Óriási +1 :K
    Totheground: ez igaz, de ahogy nord_ kolléga azt már leírta, a műszaki cuccok pont nem alkalmasak erre a szegényes "szókincsük" miatt, meg mivel a legtöbb általuk "használt" szó műszaki kifejezés, amit a hétköznapokban nem tudsz hasznosítani... Prózai könyvre v nyelvkönyvre gondolsz? Ha előbbi, akkor ebben nem értünk egyet, ha utóbbi, akkor igen :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák