Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz HUTCHDB #86052 üzenetére

    túlzás nélkül mondhatom, hogy a z3c a másfélszeresét tudja az 5s-nek.
    ios 8 óta jobban megállapítható a használati idő, mert százalékos arányban összeadható, hogy milyen folyamatok mennyit mentek, és a folyamatok milyensége nagyjából jelzi, hogy az kijelzős vagy más jellegű.

    Cyberpunk; néhány napig volt alkalmam csak összehasonlítani, de nem hozta a várt eredményt, elmaradt kicsit az 5s mellett. a teszteket csak utána néztem meg, azok alapján is csak kicsivel marad el.

    deere; igen, engem csak a kamera tántorított el, nem vállalhatatlan persze, de ha már megszoktam a jót, akkor nehéz lemondani róla.
    a jó akkumulátoros üzemidő miatt, akár a valóban hasznos és kényelmes ujjlenyomat-olvasóról is lemondanék, ha kamerában egál lenne, de még így is gondolkodom rajta, mert cserélném már az 5s-t, csak nehéz utódot találni...

    icecave; ahogy fent is írtam, nem vállalhatatlan a kamera, végszükség esetén így is beleugrok majd, de csak az akkumulátoros üzemidő miatt, nekem a mobilinternetes böngészéshez kell a jó szufla.
    netán megőrülök és nóta 4 lesz, ott az ujjlenyomat-olvasó sem marad el, ha másmilyen is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák