Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz kali #6830 üzenetére

    Sajna velem buszmegállóban próbálták meg ugyanezt eljátszani,h szüksége van a telómra, mert sürgősen kell neki, szül a nagynénje, 1 óra múlva ugyanide visszahozza, amikor mondtam,h bocs,de nekem is kell, elkezdett fenyegetőzni,h megver és így ment a dolog 3-4 percig, amikor is megjött a buszom, amire felugrottam és ő meg elment, úgyhogy megúsztam a dolgot, de eléggé sokkolt, mivel voltam ehhez 12éves kb....Fényes nappal volt, viszonylag forgalmas utca és tök normális környék...
    Haveromat meg BKV buszon rabolták ki úgy, hogy voltak mások is a buszon, csak épp b@sztak neki segíteni...
    Múltkor meg egy csávó követte a villamosról leszállva haveromat, megkérdezte tőle, mennyi az idő, ő mondott neki egy 2 órával korábbi időpontot, csávót látványosan nem érdekelte, mivel szépen megköszönte, majd követte a házáig haveromat, aki átvágott átlósan egy forgalmas úton úgy, hogy jöttek autók, csávó ott is követte, majd másfel ment, mint szokott, erre látta,h a csávó már a háza előtt várja, szóval korábban kifigyelte, hogy hol lakik,de leállt beszélgetni egy emberrel és mire újra megnézte, hogy még ott van-e, már eltűnt a csávó....
    Ebből is látszik,h sajnos csak mindenhol nagyon kell vigyázni.... :(
    vadászcsiga: én is védelem nélkül járkálok, bár régebben volt nálam bicska,de aztán az eltűnt itthon festéskor és azóta nem vettem újat,úgyhogy most csak az erőmre és gyorsaságomra hagyatkozhatok ilyen esetben,de akarok venni egy olyan erős airsoftot, ami a fémgolyót ki tudja úgy lőni,h az ruhán keresztül is elég fájdalmas legyen :DD
    kali: a vipera amúgy illegális is,nem? :D

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák