Új hozzászólás Aktív témák

  • GALARDO

    addikt

    válasz C4mp3r #61368 üzenetére

    Persze, mert ez nem a google hivatalos böngészője. Ami a Motnál, a gyári böngésző. :U

    61373:

    Nagy badarság volt venned egy "noname" androidos telefont.

    Ezt a mondatot volt badarság leírni. Teljesen mind1, hogy értetted(61379), ez akkor is FAIL!

    mondjuk a hozzáállással baj van.........minden olyan hibát belinkelj ami user error

    Meg a rendszerrel. Ne tegyünk már úgy, mintha a droid olyan tökéletes lenne. :U A iOS sem az, mielőtt belém kötnél. A G2 topicba is mimegy? Szerencsétlen embereket oltjátok szanaszét, mert nem tetszik a rendszer. :U A leírt hibák 80%, nem user error!

    Mellesleg van még pár böngésző a playen.

    Persze, mindenre ez a megoldás. :N Minek is van a gyári. :U

    SÖ: Felesleges volt engem belekeverni, látod nincs magyar nyelv. ;)

    madgie:

    Noname androidos telefon... LOL, egy G2 tulajdonos szájából. Komolyan, nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek ezen.

    Na hát ez nálam is kütötte a biztosítékot, szeretne az a mikrógyártó olyan noname telefongyártó lenni, mint a Motorola.

    Vagy az a zabszem csíp, ami miatt nem ugrálok örömömben, minden hibáját lenyelve? Majd én eldöntöm, mivel és miért fogok együtt élni, pillanatnyilag ott tartok, hogy utálom a Google-t és a Apple-t is, mert egyikőjük mobilos rendszere sem olyan, amire azt mondanám, hogy ez igen, ez fasza.

    +1

    [ Szerkesztve ]

    How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Új hozzászólás Aktív témák