Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz Malachi #4653 üzenetére

    Végre valaki.

    "az ilyen nyilvánvaló esetekben, amikor valaki tényszerűen paraszt velem szemben (értsd, a nő, aki az arcomba fújja a szaros cigifüstjét) általában elmondom a parasztnak, hogy paraszt és kacagva odébb állok."

    Ez történt volna ha odébb tudok állni. Két sajtos tejfölös lángos, szatyrok, hátizsák miatt ez nem volt opció.

    "hülye ember miatt felbosszantani magam, egyszerűen nem éri el az ingerküszöbömet,"

    Én is röhögtem. Esélytelen lett volna elmagyarázni hogy idióta, pont azért már idióta.
    Galardo
    Kemény! Le tudnál ütni egy nőt, férfi létedre? Gratulálok!

    Pár méterrel arrébb álló párja (feltételezem az volt mert együtt távoztak) sem szólt semmit.
    Látom kivettél egy mondatot és ferdítesz. Hoztad a formát. (juj mit mondtam szaladj jelentsd).
    A lényeg nem azért szóltam be neki mert nő, hanem mert egy arrogáns seggfej volt, és megtettem volna akkor is ha egy férfi.
    A lényeg azon volt hogy ott dohányzik ahol akar mert joga van én meg beverhetem az arcát mert erősebb vagyok. Tehát az hogy ő pont leszarja mit szeretnék, én meg pont leszarom mihez van joga. Erről szólt a történet, amit a tahó bagósok téma miatt írtam le, de látom néhány igazi férfi nem tud mit kezdeni vele.
    Itt én is befejeztem VÉGLEG ezt a témát mert ha egyesével jönnek pár óra elteltével a gavallérok ez örök téma lesz.

    SZÉP ESTÉT!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák