Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Bling95 #37841 üzenetére

    Nekem erre van egy csúnya storym, de tanulságos.
    Szóval volt kölyök koromban egy lányka akivel több évet voltam együtt. Őt anno egy "házibuliban" néztem ki magamnak. Gyorsan megszereztem a telefonszámát másnap (akkor még FB és hasonszőrű social vonalak nem játszottak). Tájékoztattam, hogy piszkosul érdekelne, mit szólna hozzá ha összefutnánk!? A gond csupán az volt, hogy a barátjával relatív jóban voltam, együtt fociztunk a suli csapatában és nem is volt Vele alapvetően bajom.

    Szóval sort is kerítettünk a találkozásra méghozzá úgy, hogy előtte a sráccal volt találkája, de nem tudta lerázni. Tehát én egyszer csak felbukkantam és a lányka közölte Vele, hogy akkor innentől velem jönne tovább. Ok gondolta a srác. Természetesen a PR működött és meg is fűztem a lányt.

    Utána a srác és a szorosabb barátai körében eléggé közutálatnak örvendtem én és az én baráti társaságom, de voltam olyan szerencsés helyzetben, hogy mi voltunk a jelentősebb "erő" a suliban, így szépen lecsengett a dolog, a csajjal pedig együtt voltam több mint két évet. :P

    Az egészből az a tanulság, hogy csak a legszorosabb barátok női voltak tabuk, de ha szétmentek és rákívánt az ember és kapott egy rábólintást, akkor az sem maradt tabu. Sok "sógorság" kialakult így anno. :DDD

    Aki nem puszipajtás, annak simán lecsaptam a kezéről szemrebbenés nélkül. ;]

Új hozzászólás Aktív témák