Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz Gergőke88 #179559 üzenetére

    Újak közül nem hinném. Ha cserélek, egy 11 max a legesélyesebb, de eléggé megszoktam a 11-es méretét már, meg akkor kapcsolgathatom kevés fénynél a "reduce white point"-ot, mert úgy nem fáj a szemem/fejem az OLED-től. Nyilván nagyobb kijelző, meg még jobb akku, ennyi lenne számomra kb. ami említhető. Most vagy 180-ért ha elmenne a 11-em, akkor még min. egy 100-ast rá kellene dobni, de inkább 120-at,hogy legyen egy 11max. Hát, nem hiszem, hogy megéri, bár csináltam már ennél szarabb deal-t is az életben :D

    Most inkább az zavar, amit írtam az iPhone topikban az akku állapottal kapcsolatban, idézem:

    "Érdekes ez az akku állapot dolog. Mindig nagyon vigyázok rá, sosem töltöm éjjel, amint 100%-on van, azonnal leveszem, sosem merítem le, stb. Előző iPhone 11-em fél évesen is 100%-os volt. A mostani 2,5 hónapos, ma restore előtt 98%-os volt, restore után meg már 96%. Most csinálok mégegy restore-t, akkor meg 94 lesz? :D
    Persze, olyan is van csomó, hogy 96-98%-okról csinálnak egy restore-t akkor visszamegy 100%-ra. Nekem meg lefelé. Érdekes... 40 ciklus van benne összesen..."

Új hozzászólás Aktív témák