Új hozzászólás Aktív témák

  • KZP

    őstag

    Sziasztok!
    iPhone-os pályafutásom véget ért pár napja. Eladtam az i4-emet, és vettem helyette egy HTC ONE X-et. Ez árban jóval kedvezőbb volt, mint az iPhone (pedig kártyafüggetlen), de azt kell mondanom, hogy tudásban, teljesítményben mind az iPhone felett áll. Külsőleg és minőségileg is felveszi vele a versenyt. Fél évvel ezelőtt még el nem tudtam volna képzelni, hogy iPhone-on kívül valaha más telefonom legyen. Most viszont kellett valami nagyobb kijelzős készülék, és erre esett a választásom, de őszintén mondom, nem bántam meg.
    Nem akarok az offnál még jobban off lenni, de ezen már nem a "csak főzötten" használható robotos rendszer csücsül, hanem egy nagyon is használható, áttekinthető, testreszabható, felhasználóbarát oprendszer (ICS+Sense 4.1).
    Csak azért írtam ezt a fenti kis szösszenetet, hogy jelezzem: van élet az iPhone-on túl is. :)
    Feltételezem, hogy az új iPhone lesz annyira drága, hogy sok embernek ne érje meg váltani rá. És egyáltalán nem rossz választás helyette egy komolyabb droidos készülék.
    Kérdésekre szívesen válaszolok, és persze követem ezután is a két iPhone-os topikot. :)
    :R

Új hozzászólás Aktív témák