Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz Totheground #177113 üzenetére

    Nyilván, de valamit valamiért :)

    Gergőke88: ha csak egy videót nézel meg erről, ez legyen az: [link] Bár ez már "complete guide", ha a benefits-eket akarod, keress rá arra, abból vannak rövidebb videók. Az biztos, akik az alapokkal nincsenek tisztában, nem ajánlott, mert kiveszik belőle (mint mindenből), amit szerintük tartani lehet, aztán a többit leszarják és csodálkoznak, hogy nem érnek el eredményt. Mint az ismerősöm, aki kérdezte,hogy miért nézek ki olyan jól (próbáltam nagyon tömören elmondani neki, hogy mit egyen, mit ne, erre elkezdi, hogy "Hát én a reggeli kifliről/kakaós csigáról ugyan nem mondok le". Ja jó, akkor maradj sertés b*szki). :D

    Most vitatkozhatnánk, mihez képest néz valaki ki jól, hisz a határ a csillagos ég, annyit mondok, hogy lassan 40 évesen látszanak a kockák a hasamon és tartom is, az azért elég jó, elnézve a korosztályom átlag példányait. Az meg, hogy ezért mennyit küzdöttem/küzdök (mert nem, nem néztem ki mindig így ,tudjátok is, mutattam is régen képet), az már senkit sem érdekel, hisz még akik nem ismernek, azok is azt mondják, hogy "Ó, nincs gyereke, van mindenre ideje". Na az ilyet b*sznám rendesen pofán. Az igazság az,hogy a mai világban mindenki mindent akar, de megdolgozni érte senki sem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák