Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz alba-regia #15492 üzenetére

    Nem kell letörölni az iTunest és máris csak 1 percig tart az egész :DDD
    Amúgy a képszinkronizálásban valóban kicsit hülyeség,h magán az eszközön nem törölhetőek a képek, csak ha gépen is törlöd őket, de ehhez is hozzá lehet szokni egy idő után, bár nyilván kényelmesebb lenne,ha nem kéne a törlésükhöz gép,de engem nem zavar ez, mivel nem törlöm sose a képeket róla kb.
    A videó és zeneszinkronizálás szerintem ennél egyszerűbb, átláthatóbb és "elegánsabb" sehogy se lehetne, ebben tényleg az iTunes a legjobb szerintem és erre a 2re találták ki az iTunest, a többit csak "kényszerből" rakták bele, ezért sem ilyen átlátható a képek szinkronizálása.
    Az, hogy az iPadről a gépre is szinkronizálni kell az appokat csak a biztonsági mentés miatt van, ha azt kikapcsolod, akkor szerintem az appokat se fogja átmásolgatni.
    Ízlések és pofonok különbözők, de én kb 5 perc alatt átláttam az iTunest és beleszerettem, mióta kipróbáltam csak ezt használom, zenék rendszerezésére és lejátszására szerintem nincs is jobb program,de még egyszer ez csak az én véleményem :)

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák