Új hozzászólás Aktív témák

  • #68036352

    törölt tag

    válasz Ragnar95 #100413 üzenetére

    Próbálom átláthatóan írni. 7szemelyes kis MPV-vel megyünk a városban, én vezetek, 3 barátom volt velem ők ittas állapotban. Körúton csorgok a külső sávban 40-50el, mikor elhúz mellettem egy lilás színű picit szakadtabb állapotú 307es Peugeot folyamatosan balra indexelve. A belső sáv ha jól emlékszem megállt én épp oda értem a külsőben amikor ki vágott elém, még mindig balra indexelve. Satu, de befért természetesen rá dudáltam meg refi+ködlámpa csak hogy azért ne hagyjam szó nélkül. Amúgy is elég agresszívan közlekedett akkoriban én is elég tüzes voltam még úgyhogy gondoltam utána megyek és meg mondom a magamét neki. Lámpánál megáll beállok mellé húzom le az ablakot épp kezdenék üvöltözni amikor a mögöttem ülő is le húzta az ablakot és a baseball ütnek kinevezett önvédelmi eszközt ami az autóban volt elkezdte lóbálni úgy tűnt a hátsó ablakot akarja be verni. Na itt szabadul el a pokol :DDD A Peugeotban kettő elég rossz arcú ember ült, az anyósülésen ülő egyből nyúlt az ülés alá és kivett egy baseball ütőt és a tükrömet szerette volna leverni. Közbe ment a KAnyádozás meg minden. Hallom a háttérből hogy "itt a pisztoly ezt rakd ki neki" el néztem az anyós ülés felé nyitva volt a kesztyűtartó és a mögöttem ülő már a gázpisztolyt lóbálta ki, hogy "lelőlek a KAnyádba" na itt egy picit elkezdtem aggódni, reméltem hogy úgy volt a kesztyű tartóba, hogy nincs megtöltve. Amikor a Peugeot anyós ülésen ülő testvér is előhúzott egy pisztolyt "nekem is van" felkiáltással. Na ott meg fagyott a levegő mindenki csöndben maradt (a lámpa rég zöld, senki se dudál) majd a két Peugeots elkezdett röhögni, aztán mi is, majd mondta hogy "Na jól van látom ti se vagytok kispályások az embernek meg kell védenie magát valahogy a városba" majd meg kérdezte hogy amúgy "mi a fsznak álltál belém?!" Mondom neki balra indexelsz 5kilométer óta és párszor majdnem összetörtél. Közölte hogy szar Peugeot letört vagy mit mondott lényeg hogy nem lehet le kapcsolni, de amúgy is mit foglalkozok vele. Aztán gázt adott és a kozben újra pirosra váltott lámpán keresztül tovább állt. Én persze üvöltözték egy sort a haverjaimmal, hogy ilyet legközelebb nem kellene, de nyilván egy szót se értettek belőle részegen. De a mai napig WTF fejjel állunk az eset előtt. Tanulság? Ittas ember utazik hátul le tiltom az elektromos ablakot, és tényleg meg kell gondolni kibe köt bele az ember ki tudja mint ránt elő. Ez kb 2 éve volt, Budapest, belváros éjfél körül.

Új hozzászólás Aktív témák