Keresés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rolcsibácsi #8017 üzenetére

    Ez perfekt válasz volt! Köszönöm! :R Pendrive, jó fülhallgató egyébként adott. :DDD Wifi-t nem használnám, itthon legalább is semmiképpen.
    Hát...nézegettem az új G(S)-t is. Elvileg a 3D gyorsító esett át nagyobb fejlesztésen, tehát aki játszik rajta, az fogja észrevenni a változást. Az hogy erősebb procit kap, lehet negatívum is, abból az aspektusból hogy többet fog fogyasztani. A mostani 3G verzió sem szenved sebesség problémában (úgy tudom), tehát ha gyorsabb procit fog kapni, azt játékokon kívül a mindennapokban nem hinném hogy észre lehet majd venni. Max. 1-2 helyen. Lehet ez a frissítés is olyan lesz, hogy "jó, jó de minek ennyivel drágábban". Pont mint a iPhone 2G és a 3G esetében. Jóformán semmi változás nem történt, csak a 3G-t pakolták bele, mégis kiadták a új verziót, holott az lett volna a korrekt ha egyből a 3G verziót startoltatják el. Lehet ez a G(S) verzió is egy felesleges bőr lenyúzása lesz.
    Arra is gondoltam, ha tényleg nyár vége lehet hogy megérkezzen a T-hez, addig nem akarok várni, mert ugye nincs telcsim. Ha meg annyira jó lenne, gondolom el fogom tudni cserélni a 3G-s verziót ráfizetéssel. Láttam képeken hogy szebb grafikája lesz a játékoknak, de megmondom őszintén, nekem a sima 3G-s grafikai tudása is tetszett. Nem hinném hogy egy telefonon kellene a harcore gamer képességeinket kiélni. Unalom űzőnek viszont a sima 3G-s játékai is megteszik. Szerintem.
    Várok még sztem 1-1,5 hetet, addig is aktívan olvasva a topikot, hátha lesz közelebbi infó az új verzióról. Arra is kíváncsi vagyok mennyire lesztek elégedettek az új 3.0 szoftverrel.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák