Keresés

Aktív témák

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz zack #8016 üzenetére

    csengőhangokat ha itunesszal csinálod akkor is át kell konvertálni aac verzióba (m4a) Ezt megcsinálja neked itunes is csak jobbklikk rá és kiválaszt ez a funkció és kész. de ha itunes- szal rakod a telóra, csak 30mp lehet, ha ssh val vagy kábelen t-pot pluginnal a total commanderhez akkor nem kell hogy 30mp legyen. csak be kell másolni a csengőhangok mappájába.. (persze az itunes m4a-t csinál még annyi hogy átnevezed, m4r-re).. nem bonyolult. egyébként az hogy milyen hangos nagyban függ a csengőhangtól..
    nekem volt n95 öm.. hát ízlések és pofonok de nekem nem jött be, pedig szép képet csinált. ettől ne várj annyit, viszont maga a telefon szerintem sokkal sokoldalúbb. lehet rá progikat szerezni akkor is ha nem vagy burzsuly:)
    egyedül az a gáz vele hogy kell hozzá itunes:) de meg lehet szokni, és ha ez megvan akkor boldog leszel vele sokáig:) jah meg kell mellé egy pendrive:( :)
    a képeket amiket csinálok vele felteszem ugyan de ennél a kijelzőnél nincs nagyon jobb úgyhogy ezen fogod nézegetni őket, és ekkora méretben tökéletesnek tűnnek.
    és nem fog egy másodpercet sem gondolkodni képlépegetésnél ill huzigálásnál... mintha az összes kép egy szalagon lenne. kell hozzá egy jó fülhallgató és jó lesz az is!
    sosem fogod letenni úgyhogy hamar merül, így esténként nem árt neki egy töltés. de nekem két napig kihúzza esetenként 2 és fél. wifit 3Gt akkor kapcsolom be ha kell, fényerőt is állítgatom h segítsek neki továbbélni de általában félig van.
    gyors, csak nagyon ritkán lassul, ha sok minden megy egyszerre de egy nokia se lesz ilyen gyors! és kicsit több progi van rá mint symbianra:)

Aktív témák