Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    válasz Anonymus23 #31050 üzenetére

    Ja, hát ezen én nem csodálkoztam. Meg akarom oldani a kábeles összeköttetést a routerek között, csak kell vennem vagy 100m kábelt, hogy a szükséges helyiségeket befűzzem a rendszerbe. Csak előtte még ellenőrizni akarom amikor lesz időm, hogy mindenüt ki tudom-e húzni a régit, hogy azzal együtt egyben befűzzem az újat.

    Ez a kábel megfelelő lehet, vagy érdemes árnyékoltat, minőségibbet venni? Falba, védőcsőbe akarom behúzni, a régi telefonkábelek helyére: [link]

    Megtaláltam a beltéri feltételezhető gyártóját, ahogy Te is írtad: Beacon inc de semmi letölthető anyag, dokumentáció, csak egy kapcsolatfelvételi űrlap.

    Most este is mire hazaértem a box magától sleepbe ment (pirosan világított), bekapcsoltam, de se kép se hang, csak feketeség a tévé képernyőn (egy idő után pedig kiírja, hogy nincs bemenő jel), csak áramtalanítás után tért magához.

    Nézegettem a beállítási lehetőségeit, van egy (jelenleg még bekapcsolt) energiatakarékos mód, készenléti módnál aktív/paszív beállítási lehetőség és kb. ennyi. Ezekkel próbálok játszani.

    Nálatok működik rendesen, több órányi magára hagyás után ha ismét bekapcsoljátok a tévét működik a box?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák