Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #18860 üzenetére

    No a TV2 HD problémája megoldva, az 515-ös csatornán van.

    Négy dolog kellett hozzá, az egyik áramtalanítani a tv-t a CA modul kihúzni, a másik felhívni a 1445-ös számot és bediktálni a kártyaszámot és kérni rá egy frissítést. A kártyaszámot a tévétől is le lehet kérdezni egyébként.

    Érdekesség, hogy a harmadik lépés, ismételt keresésénél annál a frekvenciánál ahol a TV2 HD-nek kellene lennie az Intek HD C63CX STB információi szerint szépen tovább megy a tévé: erről csináltam is egy Youtube videót..

    Aztán a lényeg a csatornakezelő: LG 32LF632V Invitel CA modul, csatornakezelő

    Ha pedig már felhívtam őket akkor rákérdeztem a FilmBox Live-os problémámra is, nevezetesen, hogy megkapták e a levelemet. A válasz, hogy kérik a hibajegyet és utána néznek. Bediktáltam, azt mondja hogy már továbbították is az ügyfélszolgálatosoknak, akik majd felhívnak, mert a FilmBox csomag nem tartalmazza a Live-ot és nincs benne a szerződésemben. Aki figyelemmel kíséri ezt a már már szappanoperává váló történetet, az láthatta, hogy hol ezt mondanak, hol meg azt. Mondom neki, hogy nekem külön is meg volt rendelve, úgysem ment... Illetve ,hogy a levélben mellékeltem fényképet is az Invitel oldaláról ahol az van írva, hogy tartalmazza... Komolyan az összes tévés szolgáltatás közül nekem ez az egyik legfontosabb, mert ugye ha nem vagyok itthon akkor is tudnám nézni. Sőt még fizetnék is érte külön...

    Ebből már idén nem lesz semmi szerintem :D Bár holnap még alkothatnak, de ha berögzíti a megrendelést holnap újból akkor is idén már nem igen lesz belőle semmi.

    Tegnap néztem egy filmet a FilmBox Extra HD-n, hát az tényleg jó adó, és nincs rajta reklám a film közben.

Új hozzászólás Aktív témák