Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beller

    aktív tag

    válasz Calogero #13989 üzenetére

    Hát nehezen:) De. A térképcserélőm nem működött. Bár térkép csere esetén kikapcsolt és újra indult, maga a térkép állomány nem cserélődött. Csak a TopMap térképet használta. Ahhoz volt feltötlve néhány POI, de alig valamennyi. A teljes POI állomány NAVTEQ-hez volt. A térképcserélőm azért nem működött, mert az mapchanger.ini file-ban az útvonal kijelölés a belső memóriára mutatott nem az SD karira. Átírtam az útvonalat és kitöröltem a a 3 POI mappából kettőt, csak a Navteq-ét hagytam meg. És miután jó lett a térképcserélő és mind a 3 térkép ugyan azt a POI adatbázist használja így most műxik. Mivel azt olvastam itt a fórumon a sokat közlekedőktől, hogy a TopMap Magyarországra a legjobb választás, azt állítottam be. Ma elmentem a Csömöri Auchanba. Ami útközben volt pár benzinkút azt szépen mutatta a nekik megfelelő jelképpel, de az Auchan saját kútját nem. Bár az adatbázisban van Auchanos jelkép semmilyent kutat nem mutatott, így valószínűleg nincs is felvéve a csömöri benzinkút az adatbázisba. Minden esetre az éjjel jól aludtam, mert hajnal fél egyre sikerült összehoznom:) Az alapgond meg az volt, hogy az x950-ről átálltam 820BT-re és ez miatt új kreációt kellett készítenem.

Új hozzászólás Aktív témák