Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    Sziasztok!

    Jövő nyáron szeretnénk autót venni max 2.5 millió Ft-ig. Az egyik jelölt a 2007 utáni "UFÓ" Civic. 1.8-ast szeretnék.
    Csak benzines jöhet szóba és a ferde hátú. Másik jelölt a 2008-2011 közötti ferde hátú Focus. Mindkettő tetszik, de annak jó eséllyel csak 1.6-os 115 lovas motorja lenne, a nagyobbak ritkábbak. A Fordnak utána jártam, de a Honda még sötét ló.
    1. Mennyire megbízható és ha 1.6-os 125 lovast vennék az mennyire lenne rossz döntés?
    2. Írják hogy drágák a Honda alkatrészek. Ez a kijelentés időt álló? Mihez képest drága?
    3. Mik a típusbetegségei az autónak, mit kell figyelni vásárlásnál?
    4. A 415 l-es csomagtartóját mennyire érzitek elégnek? Fektetve az egyik rövid oldalára belefér egy nagy bőrönd vagy felül túllóg?
    5. Milyen HIFI van benne és ha esetleg van komolyabb HIFI-s verzió, akkor az milyen felszereltségben van? A Fordban a Ghia verzióban Sony van, ami elvileg egész korrekt.
    6. Mennyire lenne hátrány tolatóradar nélkülit venni? Sajnos a többségben nem rendelt bele a tulaj.
    7. Ülések elől hátul mennyire kényelmesek, illetve hátul 3-an elférnek vagy inkább 4 fős az autó?
    8. Van pörgős Honda fórum máshol? Találtam többet, csak nem tudom melyikre érdemes regelni.

    Köszi!

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák