Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz lorcsi #25645 üzenetére

    Nagyon sok érte ez az ár, még ha lealkudsz 150-et is örüljön, hogy eladta annyiért.
    Az 1 évvel öregebb vti-met csak nehezen adtam el hasonló áron, a 800 ezres hirdetésemet meg sokan kinevették, hogy ezt ugye nem gondoltam komolyan :D De honda23 is beszámolhat, hogy mennyire tartották a vti-jét, ő meg ennél többet is akar egy 1,4-esért :N Ahogy zolynet is mondja kicsivel többért már 7gent lehet venni, de akár ilyen áron is rászaladni jó 7genre.

    Másrészt generálozott autót sem vennék főleg nem Hondát. Esélytelen, hogy megcsinálják olyan jól mint a japánok annak idején. És miért kellett egy 1.4-es Hondát 200nál generálozni? :Y
    Régen én is megjártam, nem sajnáltam az esi-re mindenből a legjobbat vettem, aztán már bántam, hogy belekezdtem.
    20 ezer után szarabb lesz mint volt, ha előbb már nem az. A gyűrűzés még rosszabb is, mintha fúrták, dugót cseréltek volna stb.. Az is érdekes, hogy milyen sokan árulják frissen generálozott autójukat, vajon miért :F

    Egy ismerősöm szerint aki a mai világban pénzt kínál valamiért, legyen az bármekkora tétel is, az már komoly érdeklődőnek számít, és nagyon igaza van!
    Ha valóban tetszik és valóban megkímélt, akkor mond hogy adsz érte 500-at! Ennyid van és kész. Ha nem megy bele, akkor mond, hogy jegyezze fel a számod és jelentkezzen, ha hajlandó odaadni ennyiért. Meggyőződésem, hogy jelentkezni fog hamarosan már ha nem adja oda azonnal :DDD Ezt 650-ért nem fogja eladni :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák