Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szente

    addikt

    Sziasztok!

    Előljáróban:
    Ti jobban átlátjátok a helyzetet, mint én, mivel nem igazán követtem komolyabban a híreket(nekem nem igen változott az életem az elmúlt fél évben, a kereskedelemben dolgozom).

    Kora ősszel terveztem autót venni "némi" személyi kölcsön bevonásával. Viszont nem tudom, hogy most a bankok mennyire vannak beparázva a járványhelyzet miatt, tehát mennyire osztogatják(vagy fogják osztogatni ősszel) a kölcsönöket.
    Tarva a 2. hullámtól (ha lesz?) szerintetek mikor lenne a legoptimálisabb ezzel megpróbálkozni, hogy nagyobb eséllyel járjak sikerrel? Nyilván a feltételeknek bőven megfelelek.
    K&H-nál csaináltam online hitelbírálatot egy pár hete, de ott nem kértek se munkáltató igazolást se semmit kb(náluk van a számlám rá látnak ha akarnak), de a válasz az volt, hogy ennyi információ alapján nem tudnak elbírálni, vegyem fel velük személyesen a kapcsolatot.

    Nyilván tudom, hogy senki se jós, de mint említettem, szerintem ti biztosan jobban rá láttok a helyzetre, vagy esetleg esetleg van valakinek konkrét tapasztalata is.

  • szente

    addikt

    válasz INGJOKE #14606 üzenetére

    Köszi!

    Tehát az a tapasztalat, hogy ha van értelmezhető kereseted, akkor örülnek, hogy hitelt akarsz náluk felvenni és adni fognak, bármekkora is a gazdasági bizonytalanság?
    Ha jól látom(?), akkor itt előre van rögzítve a december 31. utáni kamat:[link]
    Tehát januárban 34-et fizetnék havonta?

    Ez kb az olcsóbbak(van ilyen kifejezés kölcsönnél? :D ) közé tartozik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák