Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    válasz RR-13 #31690 üzenetére

    Én most lettem Gránitos (digitális számla). Megírnád, hogy itt milyen bajokra, problémákra számíthatok? Mert egyelőre nem tapasztalok semmi ilyet.

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

  • cocka

    veterán

    válasz RR-13 #31690 üzenetére

    Évek óta nem képes egyik sem megoldani alap problémákat, amit pl. Te is írtál olyat sem.

    De arról esetleg van információd, hogy a CIB-en kívül melyik banknál volt/van még netbankos egyenlegnaplózás?

    nincs hibás terhelés

    Elvileg a CIB-nél is csak ideiglenes anomáliákat szúrtam ki. Ugyanakkor nem értem, hogy ha a rendszer mögött gépek számolják az egyenleget, akkor hogy lehet akár egy pár órára is téves megjelenítés? Mondom az egyik legdurvább példa az volt, hogy látra szóló összeg x, átutalok y-t és utalás után még egy órával sem x-y a látra szóló, hanem x-y-z, a z-ről fogalmam sincs mi az, aztán visszakorrigálják mondjuk 5 óra múlva x-y-ra. (nyilván a z nem lehet zárolt egyenleg, mivel az már eleve nem része az x-nek, tekintve hogy el lett különítve)

    Különben anno 2006-ban az OTP-től mentem át a CIB-hez és az OTP-nél is volt számlaegyenleg-naplózás, de ha jól rémlik csak a kivonaton. Viszont szerintem annyira berágtam ominózus bankra, hogy mikor "elbűvölt" a CIBEZZ, akkor észre se vettem, hogy ilyen alapinfó is van, hogy számlaegyenleg-naplózás és teljesen természetesnek vettem. A Gránitnál is hiányérzetem van emiatt. De egyébként a Wise sem ír ki semmit.

Új hozzászólás Aktív témák