Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz axioma #29012 üzenetére

    anti digitalis rokon is kevesbe ellenkezo - legalabb engem megker hogy intezzek dolgokat el neki (mind1, hogy telon vagy browserben).

    Hát ez az! LOL Én is ettől tartok, hogy a digitalizációs mizériának van nálam egy határa, hogy eddig és ne tovább, aztán majd én is kénytelen leszek másokat megkérni, hogy segítsenek. De jó is lesz ez, nyilván nem fog mindenki tapsolni a sarokba szorításoknak. Mert másképp ezeket nem tudom nevezni.

    Plusz muszáj, hogy legyen alternatíva az okostelefonok mellett, mert ha elhagyod vagy ellopják, akkor addig nem vagy ember? Nesze neked intézményesített jogfosztottság. LOL De nem olyan alternatíva, hogy bőr alá ültetett chip, mert akkor meg a saját testem feletti önrendelkezés joga sérül. Ahogy azt is eldönthetem, hogy dohányzok-e vagy magamra tetováltatok-e valamit vagy alávetem-e magamat valamilyen műtétnek vagy gógykezelésnek.

    Finom apró lépésekben elfogadtatnak egy csomó baromságot és a végén azt vesszük észre, hogy hopp már semmit nem dönthetek el önállóan, semmibe nincs beleszólásom, semmihez nincs jogom.

Új hozzászólás Aktív témák