Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz cocka #14618 üzenetére

    Köszönöm szépen a részletes hsz-ed, mindkét témában. :K

    A CIB-es dolog elég érdekes, amit én tesztelni Token hiányában nem tudok. Viszont gondolom, hogy zavaró.
    Bízzunk benne, hogy észlelik ezt a problémát ők is.
    Amit nem értek, hogy miért nem képesek kb. 5 hónapja az appba tölteni a kivonatokat, most már erre rá is kellene kérdezni egy-két helyen...

    A Gránitos tapasztalataid igen objektívek, mert nyilván ezek - tapasztalati - tények.
    A kisbetűs szerződéseket én sem bírom, elég sok helyen alkalmazzák sajnos.
    Amiket leírtál azok - igaz saját észlelés hiányában de - kikövetkeztethetően benne lehetnek a "kis bank" fogalmában.
    Fejlesztés lassúsága, hiánya bizonyos területeken. stb.

    [ Szerkesztve ]

  • .tnm

    addikt

    válasz cocka #14618 üzenetére

    "Eléd raknak egy rakat papírt, de ha nem figyelsz az opcionálisan beikszelhető adatokat is automatikusan beikszelik, a kitöltés után kell a módosításokat kérni. Másrészt a szerződésnek vodka szaga van + megy a trükközés, hogy minél több minden ráférjen egy oldalra, aminek persze az az ára, hogy kicsik a betűk."

    Ezekre mind --bár én vodkaszagú papírt sosem kaptam tőlük. :D -- mostmár valamelyest megoldást nyújt a videóbankos számlanyitás, ahol a leendő ügyfél kattintgathat. (Nemrég csináltam, és nagyon szkeptikus voltam ez egésszel szemben, de a kijárási korlátozások közepette ez tűnt mégis a legjobbnak. Sajnos sokszor nem hallja az ügyfelet az ügyintéző [azaz sokszor kérdez vissza, remélem azóta javították], de ezt leszámítva flottul ment.)

    "Harmadrészt automatikusan megrendeltetik veled a kártyát, akkor is, ha nem kéred."

    Lehet egyáltalán gránitnál kártya nélkül folyószámlát tartani? (Videóbankos kötésnél se volt opció NEM választani kártyát.) Egyáltalán ez még úgy általában opció bankoknál? Utóbbi időben csak a lakáshitelemhez nyitott "technikai" bankszámla mellé kérdezték meg, hogy kérek-e kártyát (ez Erste volt).

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • RR-13

    őstag

    válasz cocka #14618 üzenetére

    Kimaradt egy észrevételem:
    Az Ersténél és a Budapest Banknál, és a CIB-nél sem rendelik meg maguktól a kártyát, ha számlát nyit valaki, főleg azért sem, mert több típus is van.
    Ez eddig sehol nem volt "divat". nem is tudom, hogy a Gránit miért tesz így.
    A vodkaszagú papír az durva. :DD

Új hozzászólás Aktív témák