Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz noorbertt #9085 üzenetére

    Granitot nem ismerem, de erre pl. ott van a Raiff premium gold 2.0, ha egyosszegben min. 400e erkezik, akkor a kovetkezo fizetendoid vannak:
    - mobilbank, ha kersz
    - hitelkartya, ha kersz
    - masodik evtol "kpfelvevos" kartya dija, ha elozo evben _osszesen_ (minden kartya) nem volt felmilla koltes
    Nincs tr.dij, full ingyen utalsz barmennyit, nincs havidij (csak ha kersz papirkivonatot akkor lehet hogy van), nincs csopbesz dij (bar en azt a visszateritos hitelkartyara raktam), es vagy bejelented a 150e-et vagy 4 kivet sajat automatabol ingyenes. Dev.szamla vezetese ingyenes, de hozzaferni az mar nem annyira.
    Hatranyok:
    - kartya napi(!) kp-felvet max. 300e
    - kartya napi(!) vasarlasi darabszam max. 15 (7 szamjegyu kerettel rendelkezo hitelkartyan is, osszegfuggetlenul, egyszer paypal-on 1-2 dollaros vackokkal kiutottem)
    - netbankban a szamlatortenet a jovoben teljesitendokkel kezdodik, nekem sok allando atutalas van, es nem kapcsolhato ki (fejlesztesi igenykent mar 1+ eve bekuldve)
    Ket user sajat jelszavakkal hozzarendelheto, ellenben a hitelkartya csak annal latszik, akie.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák