Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz .tnm #14620 üzenetére

    Nem akartam videóbankolni. Véletlenül pont útba ejtettem Pesten a bankot. Úgy egyszerűbb volt.

    Egyáltalán ez még úgy általában opció bankoknál?

    A CIB-nél tuti, hogy opció, mert úgy voltam vele OTP-ről CIB-hez vándorlás előtt is, hogy amíg nem térek át teljesen plusz pénz sem megy rá vagy csak kevés, addig nincs értelme kártyát fenntartani. CIBEZZ-el nekem full ingyenes volt jó anno és akkoriban rugalmatlan szar volt az OTP, tehát kénytelen voltam netkártyát rendelni a cibtől (szintén ingyen, mert OTP-éknél még azért is fizetni kellett volna), de főkártya meg nem kellett, mert csak netes vásárlásra használtam és csak azt a netkártyát amit adtak az alszámlához.

    A Gránitot is így nyitottam, hogy nem kell kártya, majd csak akkor, ha a cib már nagyon kedvezőtlen lesz nekem. Aztán jött a kovid marhaság és kiderült, hogy mégis jól jön a kártya.

    A vodkaszagú papír az durva.

    Nyilván a festéknek volt olyan szaga, csak feltűnt, hogy mikor olvasni kezdtem a papír környékén ilyen édeskés alkoholszag = vodkaszag van.

    főleg azért sem, mert több típus is van.

    Gránitnál is megkérdik melyiket kéred. Nekem nem ezzel volt bajom, hanem, hogy nincs olyan opció, hogy nem kérsz, hanem gyakorlatilag kötelező.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák