Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz Anonymusxx #14189 üzenetére

    Off, de éppen kezd elfogyni a papírzsepi és ugyanezen ok miatt elkezdtem nézelődni. A kenyeret megveszem a pékségben, így a többi dolog miatt nem szívesen megyek be a boltba, ahogy az régebben melóba járás közben történt. A házhozszállítást és a multikat nem szeretem, ellenben a közelben lévő 3 csomagautomatát (postai, alzabox és foxpost) előnyben részesítem. Éppen a minivegyi.hu-ból rendeltem pár cuccot, melyek már kezdtek elfogyni (papÍrzsepi, dezodor, spray, kavé, szappan, csoki, sebtapasz stb.).

    Nehéz megtalálni a megfelelő boltot, itt például a papírzsepire kerestem a szinte legolcsóbb verziót az árukeresőben és kiadta a boltot (mert 400 Ft-ért a tököm rendeljem egy csomaggal), aztán csekkoltam a szállítási módokat, kikerestem a többi cuccot, és végül leadtam a rendelést. Egyszóval teljesen véletlenül találtam meg, lehet van ennél jobb, olcsóbb, gyorsabb stb., de nem tudom, mi alapján lehet megtalálni az ideális webshopot. Facebook csoportokban történő kutakodás kizárva részemről :D

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák